Instrukcja logowania do systemu Synergia dla rodziców i uczniów

a) Wpisujemy w przeglądarkę internetową adres rodzina.librus.pl
b) Wybieramy fioletowy przycisk LIBRUS Synergia i klikamy Zaloguj

c) Logujemy się danymi otrzymanymi w szkole (konto Synergia) na fioletowym formularzu

 

Dodatkowo jest możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej umożliwiającej wgląd w dane dziennika Librus Synergia na dwa sposoby:
1) przez nową aplikację mobilną Nasze Szkoły™. Dostęp do aplikacji Nasze Szkoły™ oraz wszystkich prezentowanych w niej danych jest dla wszystkich rodziców i uczniów bezpłatny. Instrukcja instalacji i logowania do aplikacji z wykorzystaniem kodu QR dostępna jest w dzienniku elektronicznym po zalogowaniu (na koncie każdego rodzica i ucznia),
2) przez nową, komercyjną, Aplikację LIBRUS przygotowaną dla rodziców, którzy chcieliby rozszerzyć swoje możliwości o dodatkowe moduły oferowane przez Librus (m.in. możliwość korzystania z dodatkowego widgetu na portalu Librus Rodzina czy wykupienia pakietu Mobilnych dodatków do aplikacji). Aby skorzystać z Aplikacji Librus zainteresowani rodzice będą mogli założyć na portalu Librus Rodzina (rodzina.librus.pl) Konto LIBRUS®i powiązać je ze swoim kontem w systemie Synergia.

Więcej informacji na: https://portal.librus.pl/rodzina/artykuly/jak-zalozyc-konto-librus-szybka-instrukcja-dla-rodzicow-i-uczniow