Ze względu na konieczność podjęcia działań profilaktycznych mających na celu minimalizację ryzyka zakażeń koronawirusem, zajęcia w szkole i oddziale przedszkolnym zostają zawieszone na 2 tygodnie, od dnia 12 marca  do 25 marca 2020 roku. 

Uczniowie mają OBOWIĄZEK każdego dnia sprawdzać zawartość skrzynki pocztowej na e-dzienniku, za pomocą której będą zadawane przez nauczycieli prace do samodzielnej nauki. Komunikacja z nauczycielami może odbywać się również za pomocą telefonów (rozmowy, SMS-y).

Jednocześnie należy śledzić informacje zamieszczane na stronie internetowej szkoły, dotyczące daty powrotu uczniów do szkoły oraz inne ważne wiadomości.

Proszę o codzienne sprawdzanie korespondencji przekazywanej Państwu za pomocą dziennika elektronicznego.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 im. T. Kościuszki w Jarosławiu
mgr Jacek Wojtas