Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Jarosławiu oraz Zarząd UKS TOP-9, zapraszają do udziału w Turnieju Piłki Nożnej U-10 i U-12 organizowanym z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 w Jarosławiu. Turniej odbędzie się w dniach 24 - 25 sierpnia 2018 roku,  na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 9 w Jarosławiu.
Turniej zostanie zorganizowany dzięki środkom pozyskanym w ramach budżetu obywatelskiego na rok 2018.  
W załączeniu Regulamin Turnieju oraz druk zgłoszenia zawodników.
Osobą odpowiedzialną za organizację Turnieju jest Pan Mariusz Litwin tel. 606755014, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Będzie nam bardzo miło gościć drużyny z Państwa szkół.

Załączniki:

Regulamin Turnieju:II_turniej_sp9-regulamin.pdf

Druk zgłoszenia zawodników: II_turniej_sp9-karta_uczestnika.pdf

Lista uczestników: II_turniej_sp9-lista.pdf