W dniach 30 oraz 31 sierpnia 2019 r., w ramach jubileuszu 20-lecia działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego TOP-9 Jarosław, zorganizowano rozgrywki w kat. U-9 i U-11 o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 w Jarosławiu. Wydarzenie odbyło się dzięki funduszom pozyskanym z budżetu obywatelskiego Miasta Jarosławia.

30 sierpnia rozegrano turniej w kategorii Młodzika Starszego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 im T. Kościuszki w Jarosławiu.
I miejsce zajęła drużyna „Wólczanka” Wólka Pełkińska;
II miejsce zajęła drużyna „Makovia” Makowisko;
III miejsce zajęła drużyna gospodarzy turnieju „UKS TOP-9” Jarosław;

Wyróżnienia otrzymali:
- Kamil Frączek z Wólki Pełkińskiej otrzymał nagrodę jako najlepszy bramkarz;
- Łukasz Kutyła z Makowiska został królem strzelców;
- Kacper Wysocki z Jarosławia został wybrany jako najwartościowszy zawodnik turnieju;

Nagrody wręczył wiceburmistrz Miasta Jarosławia pan Dariusz Tracz.

31 sierpnia w turnieju brało udział 5 drużyn, turniej został rozegrany w kategorii Orlik Starszy o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia Waldemara Palucha. W turnieju I miejsce zajęła drużyna „Piast” Tuczempy, II miejsce przypadło gospodarzom "UKS TOP-9" Jarosław, natomiast III zajął „Start” Pruchnik.

Wyróżnieni piłkarze:
-Oliwier Lis – król strzelców - Tuczempy;
-Dominik Kamiński – najlepszy bramkarz - Pruchnik;
-Szymon Danicki – najwartościowszy zawodnik - Jarosław;

Udział w uroczystościach z okazji jubileuszu klubu TOP-9 wzięli oprócz Burmistrza Miasta Jarosławia Waldemara Palucha również przedstawiciele Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu Józef Kowal oraz Andrzej Papciak, którzy odznaczyli zasłużonych działaczy oraz rodziców.

Brązowa Honorowa Odznaka Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu

1. Małgorzata Golba
2. Anna Makara
3. Agnieszka Wysocka
4. Andrzej Wysocki

Srebrna Honorowa Odznaka Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu

1. Renata Cieliczka
2. Mariusz Golba
3. Małgorzata Moch
4. Waldemar Ryzner

Złota Honorowa Odznaka Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu

1. Marta Aab
2. Stanisław Dudek
3. Joanna Grzeszczak
4. Barbara Jańczak
5. Halina Kic
6. Mieczysław Kruczek
7. Stanisława Krzywańska
8. Józef Machaj
9. Maria Ochab

Wydarzeniu towarzyszyło wiele dodatkowych atrakcji m.in. przez dwa dni dzieci korzystały nieodpłatnie ze zjeżdżalni, balonów, wspinaczek oraz poczęstunku w formie kiełbasek oraz napojów.