W dniu 1 marca 2020 roku w Jarosławiu odbył się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, pod nazwą Tropem Wilczym. Była to VIII edycja. Wspólny dystans jaki mieli do pokonania biegacze to 1963 metry. Symbolizuje rok, w którym poległ w walce ostatni Żołnierz Wyklęty, Józef Franczak, ps. Lalek. Pierwszy bieg odbył się w 2013 roku, w którym udział wzięło tylko jedno miasto, z roku na rok liczba ta się powiększa. W roku obecnym do Biegu "Tropem Wilczym" przystąpiło 365 miast.
Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów, natomiast opiekunem był Pan Mariusz Litwin.
Oto lista naszych biegaczy:
1. Anna Ryzner
2. Wiktoria Krajowska
3. Patryk Halejcio
4. Ignacy Ożga
5. Kacper Wysocki
6. Kacper Paź
7. Mariusz Litwin
Oprócz biegaczy, Poczet Sztandarowy naszej szkoły reprezentowali uczniowie: Kacper Wysocki, Wiktoria Olejarka, Wiktoria Krajowska.