W środę 25.10.2017r. uczniowie kl.VI naszej szkoły uczestniczyli w XI Przeglądzie Sztuki Rozrywkowej „KABARETONIK” organizowanym corocznie przez Miejski Dom Kultury w Lubaczowie. W tym roku o „Złotą Beczkę Śmiechu” walczyło 25 zespołów z województwa podkarpackiego i lubelskiego.

Nasi młodzi artyści zaprezentowali scenkę kabaretową pt. „Migawki zza biurka i ławki” oraz piosenkę Mariana Hemara zatytułowaną „Akrobata mucha”. Występ zespołu i wyjątkowe wykonanie piosenki przez Milenę Cz. spotkało się z dużym zainteresowaniem zarówno jury, jak i publiczności.

Pełni wrażeń uczniowie wrócili z „Brązowa Beczką Śmiechu”. Ponadto Milena C. i Leszek W. otrzymali indywidualne nagrody rzeczowe oraz pamiątkową statuetkę. Gratulujemy!Więcej informacji na stronach:
www.mdklubaczow.pl
http:/mdklubaczow.pl