W tym dziale znajdują się podstawowe informacje o naszej szkole.


Szkoła Podstawowa nr 9 w Jarosławiu stanowi środowiskowe kulturalne centrum dzielnicy Łazy Kostkowskie, zapewnia bezpieczeństwo dzieci, ułatwia adaptację najmłodszych do warunków szkolnych ze względu na dostępność i bezpośredni kontakt z rodzicami, odpowiednio dostosowuje formy i metody pracy do indywidualnych potrzeb uczniów, ponieważ nauczyciele bardzo dobrze znają środowisko lokalne. Szkoła skłania młodych rodziców do pozostania w Jarosławiu - w naszej dzielnicy, gdzie jest możliwość rozbudowy i poszerzania miasta (tereny inwestycyjne). Szkoła oferuje m.in. zajęcia, jakich nie ma nigdzie indziej w Jarosławiu, np.: taneczny zespół dziecięcy "Czendo", Szkolny Klub Sportowy TOP-9 - jedyny klub dla dzieci w Jarosławiu prowadzący regularne rozgrywki sportowe. Szkoła posiada bardzo dobrą infrastrukturę, której brakuje niejednej jarosławskiej szkole...

Posłuchaj hymnu naszej szkoły!

10 czerwca 2011r. miała miejsce uroczystość poświęcenia Sztandaru Szkoły. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Patron szkoły Tadeusz Kościuszko, to osoba od której chcemy się uczyć.

Historia Szkoły Podstawowej Nr 9 w Jarosławiu Nie jest znana data powstania Szkoły Podstawowej nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Jarosławiu, ani czas nadania jej imienia. Wiadomo, że jeszcze przed rokiem 1939, aż do czasu wyzwolenia, szkoła mieściła się w prywatnym budynku gospodarza Jana Szczupaka przy ulicy Kamiennej.

Serwis szkolny Szkoły Podstawowej Nr 9 w Jarosławiu powstał w 2007 r., w 2009 r. serwis został gruntownie przebudowany i poszerzony o nowe działy, natomiast w listopadzie 2017 r. zmieniliśmy dostawcę usługi hostingowej, a witryna pojawiła się w kolejnej - trzeciej już odsłonie.

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Jarosławiu zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Dyrektor szkoły: mgr Jacek Wojtas

Adres szkoły:
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Jarosławiu
ul. Łazy Kostkowskie 14
37-500 Jarosław

Kontakt w ważnych sprawach (sekretariat szkoły pn.-pt. 7.00-15.00): tel/fax (0-16) 621-23-93

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa witryny ułatwia użytkownikom dotarcie do wszystkich części serwisu.