Szkoła Podstawowa nr 9
im. Tadeusza Kościuszki
w Jarosławiu

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

W dniach 30 oraz 31 sierpnia 2019 r., w ramach jubileuszu 20-lecia działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego TOP-9 Jarosław, zorganizowano rozgrywki w kat. U-9 i U-11 o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 w Jarosławiu. Wydarzenie odbyło się dzięki funduszom pozyskanym z budżetu obywatelskiego Miasta Jarosławia.

t1002t1003t1004

30 sierpnia rozegrano turniej w kategorii Młodzika Starszego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 im T. Kościuszki w Jarosławiu.

- Kacper Wysocki z Jarosławia został wybrany jako najwartościowszy zawodnik turnieju;

Nagrody wręczył wiceburmistrz Miasta Jarosławia pan Dariusz Tracz.

t1005t1006t1007t1008t1009t1010t1011

31 sierpnia w turnieju brało udział 5 drużyn, turniej został rozegrany w kategorii Orlik Starszy o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia Waldemara Palucha. W turnieju I miejsce zajęła drużyna „Piast” Tuczempy, II miejsce przypadło gospodarzom "UKS TOP-9" Jarosław, natomiast III zajął „Start” Pruchnik.

Wyróżnieni piłkarze:
-Oliwier Lis – król strzelców - Tuczempy;
-Dominik Kamiński – najlepszy bramkarz - Pruchnik;
-Szymon Danicki – najwartościowszy zawodnik - Jarosław;

t1012t1013t1014t1015t1016t1017t1018t1019t1020

Udział w uroczystościach z okazji jubileuszu klubu TOP-9 wzięli oprócz Burmistrza Miasta Jarosławia Waldemara Palucha również przedstawiciele Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu Józef Kowal oraz Andrzej Papciak, którzy odznaczyli zasłużonych działaczy oraz rodziców.