Biuletyn Inforamcji Publicznej

BIP GOV

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Jarosławiu  jest placówką oświatowo-wychowawczą o charakterze publicznym nieposiadającą osobowości prawnej, działającą na podstawie:

• Uchwała nr 640/LVIII/2017 Rady Miasta Jarosławia z dnia 27.11.2017 w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Jarosławiu w ośmioletnią Szkołę Podstawową Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Jarosławiu
  • Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r.- Prawo oświatowe (Dz.U. z 2017r. z późn. zm.),
  • Statutu Szkoły Podstawowej nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Jarosławiu

Organem prowadzącym Szkoły Podstawowej nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Jarosławiu jest Gmina Miejska Jarosław.
Nadzór Pedagogiczny sprawuje Podkarpacki Kurator Oświaty.

W celu uzyskania dostępu do wersji archiwalnej strony skontaktuj się z redaktorem.