Za nami XIII już edycja konkursu organizowanego 17 listopada 2022 r. przez Szkołę Podstawową Sióstr Niepokalanek im. M. Darowskiej w Jarosławiu. Można w nim zaprezentować swoje talenty recytatorskie oraz wokalne. Tradycyjnie uczestniczyli w nim uczniowie naszej szkoły. W tym roku reprezentowali nas zarówno uczniowie z klas młodszych: Oliwia Walicka i Sławomir Świerk z klasy V, jak i starszych: Daria Krajowska i Maja Czereba z klasy VII.

pl1

Konkurencja była wyjątkowo duża, bo konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a jednak udało nam się zaznaczyć swoją obecność i zdobyć laury:
W kategorii klas IV-VI:
Oliwia Walicka – wyróżnienie
Sławomir Świerk – II miejsce
W kategorii klas VII-VIII: Maja Czereba – III miejsce
Wszystkim uczniom – Oliwii, Darii, Mai i Sławkowi – gratulujemy i talentu, i odwagi!

pl1