• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Szkoła Podstawowa nr 9
im. Tadeusza Kościuszki
w Jarosławiu

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Być kobietą...
Uroczystość z okazji Dnia Kobiet

7 marca 2023 roku w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się akademia dedykowana wszystkim kobietom w naszej szkole - tym starszym jak tym i młodszym. Spotkanie rozpoczęło się piosenką pt. Być kobietą..., a uczeń z klasy ósmej ( to znaczy - ja) przebrany za dziewczynę z niewieścią gracją przechadzał się wśród rozbawionej widowni. Następnie wszyscy mieli okazję wysłuchania szeregu pięknych wierszy i piosenek. Recytację przygotowali chłopcy z klasy ósmej , zaś piosenki zaśpiewał zespół wokalny składający się z uczniów i uczennic klas 4,5,6,7. Na koniec wszystkie Panie otrzymały ręcznie wykonane papierowe kwiaty, zaś dziewczynki mogły się poczęstować z kosza pełnego łakoci. Przygotowali nas: panowie Tomasz Dębicki oraz Krzysztof Kubaszek Jeszcze raz życzymy wszystkiego co najpiękniejsze w życiu naszym Paniom i Koleżankom.

Patryk H. (kl.8)

akademia z okazji Dnia Kobiet

akademia z okazji Dnia Kobiet

akademia z okazji Dnia Kobiet