20 marca 2023 roku w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki odbyła się XIV edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego
„Wiosna w sercu, wiosna wkoło”.
Organizatorem imprezy była jarosławska filia PBW w Przemyślu przy PZPW
w Rzeszowie oraz Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki. Patronat honorowy objęli: Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot oraz Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch, natomiast patronat medialny Radio Fara i Ekspres Jarosławski.

Uczestnicy konkursu
W trzech kategoriach klas I-III i IV-VI i VII I VIII wystąpiło w sumie 80 recytatorów reprezentujących 31 szkół podstawowych i placówek z terenu miasta i powiatu jarosławskiego, a także Lubaczowa, Przeworska i Przemyśla.
W konkursie uczestniczyło troje uczniów z naszej szkoły: Ich prezentacje zostały dostrzeżone i docenione:
Daria Krajowska - III miejsce
Oliwia Walicka - wyróżnienie
Sławomir Świerk - wyróżnienie

dyplom

Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!