Pracownicy Urzędu Miasta
i Jednostek Podległych

Szanowni Państwo,
Jesteśmy już bardzo blisko zebrania potrzebnej kwoty na operację ratującą życie naszej małej mieszkanki Matyldy. Mamy już zgromadzone ok. 976 tys. zł. Dziękując za już okazaną hojność prosimy jednak o jeszcze jeden wysiłek, myślimy ze już ostatni.
W dniu 21 maja w hali MOSiR organizujemy duże wydarzenie charytatywne dla Matyldy. Przewidziane atrakcje to m.in. warsztaty kulinarne, ćwiczenia gimnastyczne, (które poprowadzi trener fitness Qczaj), licytacje, strefa zabaw dla dzieci, a wszystko zakończone zostanie meczem piłki nożnej pomiędzy samorządowcami, przedsiębiorcami i służbami mundurowymi. W drużynach mają zagrać Radosław Majdan i Rafał Maserak, mecz będzie komentował Dariusz Szpakowski.
Chcemy zachęcić jak największą ilość osób do uczestnictwa w meczu, który będzie zwieńczeniem tego wydarzenia, a zasadą będzie, że każdy zawodnik będzie musiał wykupić cegiełkę, oczywiście na rzecz ratowania życia Matyldy.
Prosimy samorządowców, radnych miasta Jarosławia, pracowników urzędu, wszystkie służby mundurowe: Policję, Państwową Straż Pożarną, Wojsko, a także przedsiębiorców o włączenie się do wspólnej zabawy która jednocześnie byłaby ogromnym wkładem w pomoc małej Matyldzie.
Zgłoszenia, jak też wszelkie zapytania proszę kierować do mnie - tel. 501 404 607.

W imieniu organizatorów
Szczepan Łąka