W czwartek 4.05.2023r. odbyła się w naszej szkole akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja podczas której uczniowie starszych klas przybliżyli wszystkim co znaczą słowa BÓG, HONOR, OJCZYZNA.

Dziś, na początku XXI wieku, żyjąc w zawrotnym tempie, odrzucamy wszelkie wartości i negujemy jakiekolwiek formy czczenia przeszłości, wysuwając na plan pierwszy życie teraźniejszością. Trudno przekonać młodych do pamiętania i świętowania… Ale czy tak powinno być? Przecież naród, który nie zna swej przeszłości umiera i nie buduje przyszłości.

O stronę muzyczną apelu zadbał pan Tomasz Dębicki wraz z uczniami klas 7, 6, 5 i 4, natomiast apel prowadziła klasa 8 pod opieką pana Janusza Gałasiewicza oraz pana Krystiana Wańczyckiego, który zadbał o dekoracje. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Uczniowie na apelu.