• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Szkoła Podstawowa nr 9
im. Tadeusza Kościuszki
w Jarosławiu

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

„I Ty możesz być autorem książki" – tak brzmiał tytuł konkursu literackiego organizowanego cyklicznie przez Szkołę Podstawową nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Jarosławiu. W tym roku uczniowie mieli rozwinąć swoją wyobraźnię i napisać list zawierający wizję zmian, które zajdą w naszym mieście do roku 2054.

W miniony piątek - 10 maja 2024 roku -  odbyło się uroczyste  rozstrzygnięcie tych literackich zmagań. Wśród uczniów naszej szkoły, którzy uczestniczyli konkursie II miejsce zajęła uczennica klasy VI – Nikola Jagieła.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy wytrwałości w rozwijaniu swojego talentu.