• Kontrast
 • Tekst
 • Powiększenie
 • Skalowanie treści 100%
 • Aa Czcionka 100%
 • Wysokość linii 100%
 • Odstęp liter 100%

Szkoła Podstawowa nr 9
im. Tadeusza Kościuszki
w Jarosławiu

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

 • język polski

 • język angielski

 • przyroda
  Zwraca uwagę bogato wyposażona sala przyrodnicza, gdzie znajdują się m. in. skały z różnych zakątków świata, skamieniałości sprzed naszej ery pochodzące z terenów obecnej Francji - dar rodziców pp. Małaszków, muszle koralowców pochodzące z raf koralowych Oceanu Indyjskiego, różne poroża zwierząt, kolce jeżozwierza, płetwa rekina – kusza ryby młota - dar pp.Kupczakiewiczów itp..

 • matematyka

 • historia

 • informatyka
  Do dyspozycji uczniów jest pozyskana w 2008r. sala komputerowa z dostępem do Internetu i pakietem programów multimedialnych, m.in. polecany przez MEN EduROM.

 • plastyka
  Rękę plastyka widać w całej szkole, nawet w doborze kolorów ścian... Niejednokrotnie słyszy się opinię, że to najładniejsza szkoła w Jarosławiu. I tak jest... A uczniowie wiedzą, że warto to poszanować.

 • technika
  Technika, to nie nudne pismo techniczne, ale przede wszystkim umiejętność wykonania drobnych prac, przydatnych w domu.

 • muzyka
  Do dyspozycji uczniów mamy dobrze wyposażoną salę muzyczną. Możemy poszczycić się laureatami prestiżowych konkursów wokalnych.

 • wychowanie fizyczne
  Dysponujemy nowoczesną salą gimnastyczną, jak też boiskiem szkolnym.

 • język niemiecki

 • chemia

 • fizyka

 • biologia

 • geografia

 • religia

W klasach I-III prowadzone jest nauczanie zintegrowane, co oznacza, że nie ma ścisłego podziału na przedmioty. Wyodrębnione są jedynie: język angielski, plastyka, muzyka, religia i informatyka. Dla słabszych uczniów prowadzone są koła wyrównawcze.